42 400 Zawiercie ul. Broniewskiego 6
Zadzwoń: 693 170 641
biuro@autofinansowanie.pl

Leasing z gwarancją zwrotu

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansowaniem samochodów. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami korzystamy z największych rabatów dostępnych na rynku

Leasing z gwarancją zwrotu

leasing z gwarancją zwrotu

Czy leasing to bezpieczne rozwiązanie i co nam daje leasing z gwarancją zwrotu ?

 

Aktualna sytuacja w wielu z nas budzi niepewność co do przyszłości oraz stabilności finansowej własnej firmy. Ostrożnej inwestujemy, dokonujemy zakupów i wchodzimy w nowe, długoterminowe zobowiązania finansowe. Są jednak sytuacje, w których zakup nowego sprzętu, np. samochodu jest koniecznością, żeby utrzymać swoją pozycję biznesową na trudnym i wciąż zmieniającym się rynku.

Decydując się na zakup nowego samochodu mamy różne możliwości finansowania.

Zwykle decydujemy się na:

– leasing
– wynajem długoterminowy
– kredyt samochodowy

 

Leasing i wynajem długoterminowy- jest rozwiązaniem polecanym najczęściej

 

Leasing – do tej pory kojarzył się z kontraktem, który na długi okres związuje leasingobiorcę z przedmiotem leasingu, i aby zakończyć umowę wcześniej, przedmiot leasingu- np. samochód, musiał być spłacony w 40% wartości.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, wcześniejsza spłata leasingu operacyjnego może nastąpić dopiero po upływie 40% okresu amortyzacji leasingowanego przedmiotu a w przypadku samochodu  jest to okres 2 lat. Skrócenie tego czasu może wiązać z ryzykiem podważenia przez urząd skarbowy wliczania w koszty uzyskania przychodu zapłaconych do tej pory rat leasingowych. W związku z tym wcześniejsze zakończenie umowy  w niemal każdej firmie leasingowej jest problematyczne i z reguły nieopłacalne. Po okresie wymaganej amortyzacji jest konieczność natychmiastowej zapłaty wszystkich pozostałych do spłaty rat leasingowych auta ,poniesienie opłaty za przedterminowe zakończenie umowy oraz zapłatę kwoty wykupu przedmiotu leasingu.

 

Wcześniejsze zakończenie umowy leasingu

 

W obecnej chwil, na rynku dostępne jest nowe rozwiązanie, które zapewnia elastyczność w umowie z instytucją finansującą- leasing z gwarancją zwrotu. Leasing z gwarancją zwrotu, to produkt finansowy, pozwalający przedsiębiorcy na wcześniejsze zakończenie umowy leasingu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Każdy leasingobiorca ma możliwość zakończenia umowy w dowolnym momencie, bez kar i dodatkowych kosztów. Nie musi również rozliczać pozostałych rat leasingowych i odsetek, ani wykupu końcowego.

 

Rozwiązanie umowy następuje po zgłoszeniu chęci zwrotu pojazdu-również bez podania przyczyny. Po przekazaniu auta, raty leasingowe zostają zawieszone i następuje wycena pojazdu przez niezależnego rzeczoznawcę. Właściciel pojazdu może samodzielnie znaleźć nowego nabywcę auta, bądź poprosić o to leasingodawcę.  Rozliczenie następuje po kapitale. Rozliczany jest także zwrot z polis ubezpieczeniowych, a właściciel w bezpieczny i komfortowy sposób może wcześniej zakończyć swoją umowę leasingową.

Leasing, który możesz zakończyć w dowolnym momencie daje bezpieczeństwo finansowe  także wszystkim tym, którzy kupują  samochody klasy premium. Dzięki wysokiej wartości końcowej, klient płaci  raty leasingowe na podobnym poziomie, jak w przypadku zakupu tańszego auta w tradycyjnym leasingu ze standardową wartością końcową. Leasing z gwarancją zwrotu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą wygodnie i bezpiecznie kupić samochód oraz nie narażać finansowo swojej firmy w obecnych- niepewnych czasach.

 

Zaoferujemy Ci w leasingu z gwarancją zwrotu twój nowy samochód.

Mamy w bazie ponad 3000 samochodów z wysokimi rabatami flotowymi. Oferujemy samochody takich marek jak : Toyota Skoda Skoda Volkswagen Bmw Audi Hyundai Kia Dacia oraz wiele innych…

Kredyt na samochód dla pracujących za granicą zadzwoń zapytaj

Jeżeli masz pytania odnośnie oferty napisz lub zadzwoń :

☎+48 693 170 641

📧 napisz do nas

 

Please follow and like us:

 

Call Now Button