42 400 Zawiercie ul. Broniewskiego 6
Zadzwoń: 693 170 641
biuro@autofinansowanie.pl

Komisy samochodowe – oferty finansowania

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansowaniem samochodów. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami korzystamy z największych rabatów dostępnych na rynku

Komisy samochodowe – oferty finansowania

komisy-samochodowe

Komisy samochodowe to miejsce, w którym często nasi klienci szukają swojego auta. Jak wiadomo, nie każdy, kto planuje, zakup samochodu potrzebuje nowego środka transportu. Wiek pojazdów w takich miejscach jest bardzo zróżnicowany. Poczynając od całkiem nowych egzemplarzy aż po kilkunastoletnie. 90% naszych klientów finansuje samochody w przedziale wiekowym między 4 a 12 lat. Maksymalny wiek pojazdu, który możemy finansować to aż 18 lat.

 

Młodsze auto z komisu tańsza oferta

☎+48 693 170 641

Wiemy, co czujesz, jeżdżąc, od komisu do komisu nie mogąc zdecydować się na konkretny egzemplarz. To częsty problem osób, którym już pomogliśmy sfinalizować zakup auta. Decydując, się na finansowanie warto przeanalizować z nami całkowity koszt zakupu. Można wybrać młodszy samochód, który jest, droższy a całkowity koszt finansowania może być niższy. Oferty finansowania na młodsze auta są często tańsze. Również wyższa kwota pożyczki może oznacza niższe oprocentowanie.

 

Formalności w ciągu jednej wizyty

 

Podsumowując, jeżeli masz, zamiar szukać swojego używanego samochodu warto skontaktować się wcześniej i uzyskać zgodę na finansowanie. Wtedy niezależnie, na którym komisie samochodowym w Polsce znajdziesz, swoje auto załatwisz wszystkie formalności w ciągu jednej wizyty. Obsługujemy komisy samochodowe na terenie całego kraju.

 

 

Nasza oferta obejmuje kredyt samochodowy pożyczka na zakup samochodu leasing pożyczka leasingowa.Jeżeli masz pytania odnośnie oferty napisz lub zadzwoń :

☎+48 693 170 641

📧 napisz do nas

Nowość – Leasing z gwarancją zwrotu

 

Od dziś  oferujemy Ci nowoczesny leasing z możliwością wcześniejszego zakończenia umowy.

  • Nasza oferta daj Ci pełne bezpieczeństwo w niestabilnym okresie.
  • Masz gwarancję, że w każdym momencie trwania leasingu możesz zwrócić pojazd i rozliczyć umowę bez dodatkowych kar i opłat uwzględniając aktualną wartość samochodu i kapitał pozostały do spłaty.
  • Możesz zamknąć umowę w dowolnie wybranym czasie zwrócić samochód bez wymogu spłacania pozostałych opłat leasingowych i wykupu końcowego.
Zadzwoń, zapytaj i zamów Twój nowy samochód z naszej oferty. To ponad 3000 modeli dostępnych od ręki.
Please follow and like us:

 

Call Now Button