42 400 Zawiercie ul. Broniewskiego 6
Zadzwoń: 693 170 641
biuro@autofinansowanie.pl

Firmy leasingowe na Śląsku

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansowaniem samochodów. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami korzystamy z największych rabatów dostępnych na rynku

Firmy leasingowe na Śląsku

firmy leasingowe na Śląsku

Dlaczego warto wybrać nas ?

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansowaniem różnego rodzaju pojazdów. Od osobowych przez dostawcze po transport ciężki-ciągniki i naczepy. Obecnie wprowadzamy do naszej oferty kompleksową obsługę od zakupu poprzez finansowanie, ubezpieczenie, obsługę serwisową, techniczną po sprzedaż pojazdu po okresie użytkowania.

 

Działamy na Śląsku i w całym kraju

 

Teraz oferujemy nowe samochody osobowe i dostawcze w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami korzystamy z największych rabatów dostępnych na rynku. Z nami kupisz samochód w doskonałej cenie, a odbierzesz go u autoryzowanego dealera. Możesz kupić po prostu za gotówkę, a jeśli potrzebujesz, wsparcia to dopasujemy do Twoich potrzeb optymalne rozwiązania- najem, leasing lub pożyczka na firmę, lub dla osoby prywatnej.

 

Proste procedury

 

Zapewniamy Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzić Cię przez procedury w sposób łatwy i szybki, tak abyś z czystym sumieniem mógł polecić nas innym klientom. Znamy się na tym, co robimy, przecież zajmujemy się tym już od ponad 20 lat. Firmy leasingowe na Śląsku jest ich kilka tysięcy ale to my mamy prawdopodobnie najwięcej zadowolonych klientów.

Pozdrawiamy i czekamy na kontakt od Ciebie. Zespół autofinansowanie.pl


firmy leasingowe na Śląsku

 Napisz lub zadzwoń i zapytaj :

☎+48 693 170 641

📧 napisz do nas 📧

 


Nowe auto czy używane z nami to nie problem dopasujemy finansowanie do Twoich potrzeb.

Nowość

Leasing z gwarancją zwrotu

Please follow and like us:

 

Call Now Button