42 400 Zawiercie ul. Sądowa 1
Zadzwoń: 693 170 625
biuro@autofinansowanie.pl

Finansujemy pojazdy od 20 lat

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansowaniem samochodów. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami korzystamy z największych rabatów dostępnych na rynku

Finansujemy pojazdy od 20 lat

finansowanie pojazdów

Dlaczego warto wybrać nas ?

Od ponad 20 lat zajmujemy się finansowaniem różnego rodzaju pojazdów. Od osobowych przez dostawcze po transport ciężki-ciągniki i naczepy. Obecnie wprowadzamy do naszej oferty kompleksową obsługę od zakupu poprzez finansowanie, ubezpieczenie, obsługę serwisową, techniczną po sprzedaż pojazdu po okresie użytkowania.

 

Nowa oferta

 

Teraz oferujemy nowe samochody osobowe i dostawcze w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami korzystamy z największych rabatów dostępnych na rynku. Z nami kupisz samochód w doskonałej cenie, a odbierzesz go u autoryzowanego dealera. Możesz kupić po prostu za gotówkę, a jeśli potrzebujesz, wsparcia to dopasujemy do Twoich potrzeb optymalne rozwiązania- najem, leasing lub pożyczka na firmę, lub dla osoby prywatnej.

 

Proste procedury

 

Zapewniamy Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby przeprowadzić Cię przez procedury w sposób łatwy i szybki, tak abyś z czystym sumieniem mógł polecić nas innym klientom. Znamy się na tym, co robimy, przecież zajmujemy się tym już od ponad 20 lat.

Pozdrawiamy i czekamy na kontakt od Ciebie. Zespół autofinansowanie.pl


 Napisz lub zadzwoń i zapytaj :

☎+48 693 170 625

📧 napisz do nas 📧

 


Jeśli masz kod rabatowy podaj go podczas kontaktu z nami.

Please follow and like us:
Masz dodatkowe pytania ? Napisz do nas